BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2011_08/t/add-6b7aa463-132527.jpg
zdjecia/2014_02/t/add-cf625232-230031.jpg
zdjecia/2012_11/t/add-da83e00a-095029.jpg
zdjecia/2012_09/t/add-e077a0c1-125635.jpg
zdjecia/2012_09/t/add-48a6bc94-223858.jpg
zdjecia/2012_09/t/add-f5e8e8e2-095917.jpg
zdjecia/2012_01/t/add-d4cbc58e-233747.jpg
zdjecia/2011_10/t/add-c53aaac0-103402.jpg
zdjecia/2012_01/t/add-05b04913-142554.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i politykę prywatności.

 

Podaj swój adres email żeby wejść dalej:

Adres email: Płeć:

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 180 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Katowice,Kraków, Anonse kobiet > Mężatka szuka przygody

"szukam przede wszystkim mężczyzny"

Jeżeli jesteś napalonym, zdesperowanym, przeciętnym facetem- już możesz odpuścić sobie czytanie tego ogłoszenia.
Szukam przede wszystkim mężczyzny inteligentnego o wielu zainteresowaniach i rozwiniętych horyzontach myślowych, pewnego siebie, ale z klasą, który ma wycena i odpowiednie ujęcie do kobiety i też jak ja rozumie cel takiej znajomości. Dla mnie nie jest to czysty, przejrzysty i oczywisty układ- seks za pieniądze. Szukam głębszej relacji, gdzie główną rolę odgrywa przyjaźń, miłe spędzanie czasu, a pomiędzy ludźmi jest chemia oraz gdzie strony czują wzajemny szacunek.
Warunkiem koniecznym jest również cieszący się popularnością wygląd, który- umówmy się- ma niebagatelne znaczenie. Jeżeli jesteś OBIEKTYWNIE przystojny- zapraszam.
I teraz najważniejsze- kim jestem? Mam 21 lat i pełną świadomość swojej atrakcyjności pod wieloma względami. Wysoka, długowłosa, niebooskoka, zadbana i dobrze ubierająca się, wyróżniająca się w tłumie bystrym spojrzeniem i jak twierdzą niektórzy- pozytywną aurą. Podobam się zdecydowanej większości mężczyzn, nie mam przeciętnej urody 'szarej myszki'. Nie cierpię na zaburzenia proporcji, mam idealnie kobiece kształty, bez zbędnych centymtrów tu i ówdzie :) Jestem wulkanem energii i pomysłów, nie lubię nudzić :). Uwielbiam także podróże małe i duże :). Urodzona obserwatorka o wielu zainteresowaniach. Jestem inteligentna, można ze mną porozmawiać na wiele tematów. Nie mam problemów z samooceną, wiem, że jestem kobietą z klasą. Lubię zaganiać godzina w dobrym towarzystwie, miłej atmosferze. Choć na co dzień jestem gadatliwa, niekiedy lubię też pomilczeć. Oprócz tego, jestem nieco spontaniczna i temperamentna, lubię wyzwania i przygody i ponoć właśnie przeto daję tutaj ogłoszenie :)
Jeśli jesteś facetem spełniającym moje wymagania- napisz, ja naprawdę nie gryzę ;) Jeśli natomiast jesteś desperatem,bajkopisarzem czy gawędziarzem- odpuść na wstępie,szybko podlegniesz weryfikacji. Proszę tylko o odpowiedzi ze zdjęciem :)

Notice: A non well formed numeric value encountered in /usr/home/anonse2012/www/szukamprzygody.pl/engine/inc/inc.app-anonse-core.php on line 338 Notice: A non well formed numeric value encountered in /usr/home/anonse2012/www/szukamprzygody.pl/engine/inc/inc.app-anonse-core.php on line 339

Zamieszczająca/y anons zadecydował(a), że jego/jej dane kontaktowe będą widoczne dopiero po weryfikacji SMS, koszt sms (11,07 zł z VAT)

Aby otrzymać dane kontaktowe do tej osoby

wystarczy 1 sms o treści DM na numer 79880

Otrzymany smsem zwrotnym Kod/login wpisz w okienko powyżej. Kontakt gwarantowany. Jeżeli nie będziesz mógł skontaktować się z wybraną osobą napisz do nas email na adres kontakt@szukamprzygody.pl wysyłając ID anonsu,nazwę strony,pierwsze 6 cyfr numeru telefonu komórkowego z którego był wysłany SMS oraz date jego nadania. Żadnego emeila nie pozostawiamy bez odpowiedzi, każdą uzasadnioną reklamację rozpatrujemy pozytywnie

Twój numer z którego wysyłasz sms nie jest nigdzie przechowywany i udostępniany. Gwarantujemy pełną anonimowość. aby wejść do SEKRETNEJ STREFY dla WYBRANYCH .
USŁUGA JEST PRZEZNACZONA JEDYNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
PO WYSŁANIU SMSA OTRZYMASZ PEŁNY DOSTĘP DO DANYCH KONTAKTWOWYCH TEGO ANONSU W POSTACI EMEILA LUB/I TELEFONU. PROCEDURA OTRZYMANIA KONTAKTU NASTĘPUJE POPRZEZ ZŁOŻENIE OŚWIADCZENIA O BYCIU OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ, WYSŁANIA SMSA O WARTOŚCI 11,07 zł BRUTTO ORAZ AKCEPTACJI REGULAMINU I POTWIERDZENIA NIE UDOSTĘPNIANIA OTRZYMANEGO KONTAKTU OSOBOM TRZECIM


Jeśli posiadasz kupon na kontakt, wpisz go tutaj i wybierz "Zrealizuj kupon i pokaż kontakt":

Jeżeli chcesz kupić hurtem kupony na kontakt, kliknij tutaj.

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email

#klikniecie w pokaz kontakt (bez jego pobrania )#TU KOD DESKTOP