BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2011_08/t/add-6b7aa463-132527.jpg
zdjecia/2014_02/t/add-cf625232-230031.jpg
zdjecia/2012_11/t/add-da83e00a-095029.jpg
zdjecia/2012_09/t/add-e077a0c1-125635.jpg
zdjecia/2012_09/t/add-48a6bc94-223858.jpg
zdjecia/2012_09/t/add-f5e8e8e2-095917.jpg
zdjecia/2012_01/t/add-d4cbc58e-233747.jpg
zdjecia/2011_10/t/add-c53aaac0-103402.jpg
zdjecia/2012_01/t/add-05b04913-142554.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i politykę prywatności.

 

Podaj swój adres email żeby wejść dalej:

Adres email: Płeć:

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 180 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Warszawa, Anonse kobiet > Mężatka szuka przygody

"jestem zdrowa i chcę żeby tak pozostało"

Witam!

Mam 28 lat, 167 cm wzrostu, kobiecą zgrabną figurę, promienny uśmiech, subtelny i miękki typ urody.

Znalazłam się w tym serwisie ponieważ chciałabym przez pewien termin pobyć z mężczyzną przy którym moje problemy finansowe by zniknęły, ale nie chciałabym być w takiej relacji całe życie. Po prostu chciałabym zyskać dodatkowy pora na to, żeby rozwinąć skrzydła, przyuczyć się istotnych rzeczy, zdobyć cenne doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości, bez martwienia się na co dzień o jutro. Cieszyłabym się również gdybyś Ty był osobą od której mogłabym się czegoś istotnego przyuczyć w żadnym wypadku nie chcę żeby nasz układ zawierał jeno żywioł zmysłowy i finansowy.

Możesz spokojnie liczyć na dyskrecję z mojej strony bo i mnie na niej zależy. Możesz też liczyć na wyłączność w czasie trwania naszego układu (tego samego oczekuję od Ciebie) ponieważ nie mam w tym momencie ochoty na żadne poważne związki i długo jeszcze nie będę miała. Natomiast erotyczne przygody, partnerzy na jedną noc itp. mnie nie interesują, bo zwyczajnie - jestem zdrowa i chcę żeby tak pozostało. Co do Ciebie - mam nadzieję że nie jesteś żonaty (albo w stałym choć nieformalnym związku), a czemu? Bo mam jedną fundamentalną zasadę której chcę się trzymać - nie chcę robić innym rzeczy, co do których nie chciałabym aby robiono je mnie. Chyba, że masz żonę (partnerkę), której by nie przeszkadzało gdybyś proszek kochankę - wtedy mam czyste sumienie. Ogólnie uważam się za osobę szczerą i uczciwą - nie mówię, że jestem bez skazy ale śmiem twierdzić, że w porównaniu z wieloma ludźmi u mnie "współczynnik" tych cech jest wysoki. Uważam np. że rzeczą z większym natężeniem godną potępienia od sponsoringu jest wiązanie się z bogatym człowiekiem dla pieniędzy, korzystanie z nich i wmawianie mu, że się go kocha - w tym pierwszym przypadku reguły są przynajmniej jasne (z tego powodu również zdecydowałam się na takie rozwiązanie, choć - nie ukrywam - miałam prawdopodobieństwo wybrać to drugie). Mimo wszystko uważam się za osobę ciepłą i serdeczną, mam w sobie dużo życzliwości dla innych i samorzutny odruch pomagania im, o ile jestem w stanie.

Parę innych informacji o mnie: mam ukończone jedne szkoła wyższa i kontynuuję drugie. Zainteresowania mam raczej humanistyczne choć nie jestem również pozbawiona umiejętności logicznego (często analitycznego) myślenia. Wymagam od siebie dużo co się objawia przeważnie tym, ze czegokolwiek się uczę i bez względu na to jak dużo czasu temu poświęcam, zawsze mam poczucie, że umiem zbyt nieco - dostrzegam przeważnie to, czego nie umiem.

Jeżeli chodzi o stronę finansową, oczekuję wsparcia w wysokości 3000 miesięcznie (albo za 6 spotkań - jak wolisz) - nie sądzę, żeby była to wygórowana suma. W celu większej pewności (tak Twojej jak i mojej) i uniknięcia ewentualnych nieporozumień, wolałabym system wynagrodzeń za każde zebranie - przynajmniej na początku. Kiedy Cię lepiej poznam i nabiorę do Ciebie zaufania, wtedy ta poziom spotkań może być z większym natężeniem "nienormowana". Podobnie suma miesięczna (na pewno nie będzie wyższa niż na początku).

Jeżeli Cię zainteresowałam, napisz. Odpowiem tylko na (wybrane) maile ze zdjęciem - w odpowiedzi dołączę swoje.

Pozdrawiam!

Moje preferencje

Cel spotkania: Notice: Undefined offset: 11 in /usr/home/anonse2012/www/szukamprzygody.pl/engine/inc/inc.app-anonse-core.php on line 102 Notice: Undefined offset: 11 in /usr/home/anonse2012/www/szukamprzygody.pl/themes/_default/ui.show_anons.php on line 41 http://www.szukamprzygody.pl/,cel,11,0.html | Upodobania: Potrafię przytulić, Kocham sex, Lubię prezenty, Lubię eksperymenty, Jestem w hotelu, Znam wszystkie cluby, Cenię niezależność, Notice: Undefined index: in /usr/home/anonse2012/www/szukamprzygody.pl/engine/inc/inc.app-anonse-core.php on line 108 http://www.szukamprzygody.pl/,pref,,0.html, Jestem nieśmiały/a,

Mój wygląd: kolor włosów: Szatyn(ka) | kolor oczu: Brązowooka(ki)

Mój styl: wykształcenie: Wyższe | stan cywilny: Singiel |
Orientacja: Heteroseksualna | preferowane spotkania: Stały układ

Preferowane godziny kontaktu: Poniedziałek - Piątek: ---, Sobota: ---, Niedziela: ---

Zdjęcia


Dodatkowe galerie

Ten użytkownik nie ma dodatkowych galerii.

ikona podbij ikona edytuj ikona zgłoś nadużycie

Kolejne anonse ...

szczupla ciemna blondynka po studiach
Warszawa

Zgłoszenie jest monitorowane, Twój adres IP jest logowany.

Email (wymagane):

Krótkie wyjaśnienie (opcjonalne):

ikona zgłoś nadużycie

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email